לאומי קארד בהצדעה

לאומי קארד בהצדעה

נתתם למדינה באהבה? תנו לה להחזיר לכם בכרטיס הטבות של פנאי, בידור ונופש

* כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות
מה כולל הכרטיס?


הכרטיס מיועד לחברי מועדון בהצדעה ובני משפחתם – בן/ת זוג, הורים, וילדים עד גיל 21. (ללא אחים). שימו לב כי בני המשפחה נהנים ממגוון ההטבות למעט ההטבות באתר בהצדעה.

 

מעבר לכל כיף החיים שעושות הטבות בתחומי הפנאי, הבידור והנופש של מועדון "לאומי קארד בהצדעה" תקבלו גם את כל ההטבות של לאומי קארד:

  • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים של חברת AIG
  • עולם ההטבות של לאומי קארד
  • הטבות לנוסעים לחו"ל
  • מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק
  • קביעת גובה החזר חודשי בהתאם להוצאות
  • הלוואות לכל מטרה במגוון מסלולים

 

למעבר לאתר ההטבות לכרטיסי בהצדעה


מותג: ויזה
קיים ב: בינלאומי, זהב, פלטינה​
דמי כרטיס: פטור מדמי כרטיס כל עוד הכרטיס משמש ככרטיס מועדון "בהצדעה" ובכפוף לתעריפון העמלות של לאומי קארד
מועדי חיוב: 2, 10 או 15 בכל חודש, בהתאם לבחירתכם
סוגי עסקאות: עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+


דבר המחלקה המשפטית שלנו: *15% הנחה בכרטיס הנטען: ההנחה תינתן בטעינת הכרטיס שייטען מראש- באחריות חברת נולדג' פור אול. רשימת בתי העסק עשויה להשתנות מעת לעת ומעודכנת באתר בהצדעה. השימוש בכרטיס בהתאם לעלון הנלווה. אין החזר כספי בגין אובדן/גניבה/אי-שימוש. *לאומי קארד יהיו רשאים לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין. *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור לאומי קארד. *מסגרת האשראי הניתנת מטעם לאומי קארד היא מסגרת אחת בעבור כל העסקאות המבוצעות בכרטיס, לרבות הסכום הכולל של עסקאות תשלומים והלוואות. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *פטור מדמי כרטיס: תקף כל עוד הכרטיס משמש ככרטיס מועדון בהצדעה, עד להודעה חדשה. ההטבה תקפה גם לבני המשפחה. *ביטוח נסיעות לחו”ל: ההטבה ל-5 ימים, ברכישת ביטוח נסיעות לכל תקופת הנסיעה. לאחר תקופת ההטבה, התשלום בהתאם לפוליסה שנרכשה. בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveller המלאים של איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ. הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו ו/או להריון. הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו”ל בלבד. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של לאומי קארד*עולם ההטבות של לאומי קארד: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות