אוהבים בונוסים? קבלו כרטיס בלעדי למקומות עבודה וארגונים שיודעים לפנק
* כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות
מה כולל הכרטיס?

כרטיס האשראי העסקי והייחודי הזה ניתן ללקוחות כל הבנקים ומחויב מחשבונו האישי של העובד. ועכשיו נעבור לרשימת כל הדברים שהוא נותן אם תקחו אותו לחו"ל:

  • אפשרות צבירת נקודות למועדוני התעופה: הנוסע המתמיד של "אל על" ולתוכנית ®MileagePlus של 'יונייטד'
  • כניסה לטרקלין דן (תמורת פינוק) - טרקלין VIP בנתב"ג
  • 13% הנחה בהשכרת רכבי הרץ בחו"ל
  • 10% הנחה קבועה על מוצרים בחנויות ממסי תיירות (מזוודות, תיקים ואביזרי נסיעה)
  • רכישת מט"ח בשערים אטרקטיביים עם שליחות חינם (למקום העבודה), באתר creditech.co.il
  • כרטיס priority pass ללא עלות, המאפשר כניסה לטרקלינים בשדות תעופה בעולם (הכניסה לטרקלינים בתשלום)
  • דחיית חיובי חו"ל בתנאים מועדפים
  • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם

לצפייה בהטבות עבור מקום עבודתך יש ללחוץ על שם מקום עבודתך ברשימת הארגונים.

במידה ואינכם מכירים את סיסמת הארגון, אנא פנו לשירות הלקוחות של לאומי קארד או למחלקת משאבי האנוש שלכם.

להזמנת כרטיס אשראי לאומי קארד Executive בארגונים שנהנים מהסדר עם לאומי קארד בטל': 1700-700-698 או במייל: executive@leumi-card.co.il

 

דבר המחלקה המשפטית שלנו: *הטבת מועדוני תעופה: ניתנת עם הצטרפותך למסלול תעופה. בכפוף לתקנון מסלול מועדוני תעופה של לאומי קארד. הכניסה לטרקלין דן בהתאם לתנאים שסוכמו מול הארגון. *הטבת הרץ: ההטבה מותנית בתשלום באמצעות כרטיס האשראי לאומי קארד Executive. ההנחה תקפה להשכרות בתעריף MegaHertz בלבד. ההנחה תינתן במעמד הקניה. *הטבת ממסי: לכרטיסים מסוג מסטרקארד, המשוייכים למולטי עזריאלי. ההנחה תקפה למוצרי החנות ומסלולי החברויות בתשלום בלבד. לא כולל שירותים הנמכרים ברשת. *הטבת Priority pass: להנפקת כרטיס Priority pass יש לצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות לאומי קארד. מחירי הכניסה לטרקלינים משתנים. *ביטוח נסיעות לחו"ל: בכפוף לתנאי פוליסת הביטוח. הביטוח מותנה בהפעלתו טרם כל נסיעה. *הטבות תדלוק: למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד Excecutive. ההנחות ניתנות במעמד הקניה וממחיר שירות מלא בלבד. בתדלוק בשרות עצמי תינתן השלמה לגובה ההנחה. אין כפל הנחות מבצעים ומועדונים. ההנחה לליטר סולר ממחיר מחירון בשירות מלא בלבד והנה מקסימום הנחה הקיימת בתחנה בתשלום באשראי. גובה ההנחה ורשימת התחנות עשויות להשתנות מעת לעת. גובה ההנחה עשוי להשתנות על ידי סונול בכל עת וללא הודעה מוקדמת. ההנחה ב-Sogood בתחנות הדלק לא כוללת מוצרי סיגריות טבק ושירותים שאינם רכישת מוצר קמעונאי, אינה כוללת כפל מבצעים ו/או מוצרים מיוחדים כפי שתחליט סונול מעת לעת. *הטבות מולטי עזריאלי: הזכאים להטבות מועדון מולטי עזריאלי הם לקוחות חדשים המנפיקים כרטיס מאסטרקארד המשויך למועדון Executive עזריאלי חוץ בנקאי או לקוחות שהצטרפו למועדון באמצעות שירות הלקוחות של לאומי קארד. *בכפוף לתנאי ההצטרפות ותנאי המועדון. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של לאומי קארד.